RRCustoms Tint Gel 1000ml - Aplikační gel na fólie

Kód: 530
Neohodnoceno
Značka: RRCustoms
379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

- Kapalina pro instalaci fólie Tint Gel

- Tekutá gelová kapalina pro sestavení mokrého filmu je ve formě hustého koncentrátu. Dokonale odmašťuje povrch.Nezanechává pruhy, rychle se vypařuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tint Gel

- Kapalina pro instalaci fólie Tint Gel

- Tekutá gelová kapalina pro sestavení mokrého filmu je ve formě hustého koncentrátu. Dokonale odmašťuje povrch.Nezanechává pruhy, rychle se vypařuje.

- Dávkování: 6-10 ml na 1 litr vody.

Vlastnosti:

- Tekutý tekutý film Tint Gel byl vytvořen pro aplikátory všech typů okenních, ochranných nebo automobilových fólií. Ideálně se hodí pro instalaci reklamní grafiky, kde je vyžadována mokrá instalace.

- Tint Gel je biologicky rozložitelný, ekologický produkt díky použití sofistikovaných složek, které byly podrobeny příslušným testům.

Výroba gelu:

- RR Customs má vlastní laboratoř, ve které připravujeme recepty na podrobnou kosmetiku. Naši chemici přijali výzvu vytvořit produkt ideální pro filmové aplikace. Výsledkem několikaměsíční práce

  kombinované s průběžnými testy v oddělení fólií byl Tint Gel.

- Můžeme bezpečně říci, že náš produkt je nejlepší produkt svého druhu na světě. Zní to neslušně, ale naše výhoda ve zkušenostech s prací s fólií nám umožnila vytvořit prakticky dokonalý recept. Byl   

  vytvořen hustý koncentrát, který umožňuje získat z 1 litru asi 100 litrů tekutiny připravené k použití pro sestavení filmu.

Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. 

PŘI POŽITÍ: vypláchněte ústa.

V PŘÍPADĚ KONTAKTU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou / sprchou.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Odstraňte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte v oplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO NEBO LÉKAŘE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: