Racoon Crazy Flamingo - Autošampon Matt pH neutrál

Kód: CRA-FLA-1000
Neohodnoceno
Značka: Racoon
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Dostupné za 2-4 týdny
Varianta
Můžeme doručit do:
12.10.2021

Crazy šampon, který je vyvinutý na čištění a ochranu fólii a matných laků. Svým výjimečným složením zanechává povrch hladký a bez zvýraznění lesku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon Racoon Crazy Flamingo byl speciálně vyvinut pro matné povrchy a povrchy pokryté fóliemi. PH-neutrální šampon, který navzdory výjimečné čisticí síle neobsahuje žádné zvýrazňovače, které zvyšují lesk! Zato ale obsahuje další přísady, které dělají povrch hladším a tak umožňují mycí rukavici lepší skluz, čímž zabraňují tvorbě škrábanců. Aktivní pěna, která účinně rozpouští i odolné nečistoty, se může po procesu nanášení snadno opláchnout čistou vodou, přičemž zanechá čistý, skutečně matný povrch - bez skvrn a pruhů! Povrch je osvěžen a regenerovaný.

Návod k použití:

  1. Před použitím dobře protřepejte.
  2. Poměr míchání: 50 - 100 ml šamponu v 10 l teplé vody!
  3. Mytí pomocí mycí rukavice a metody dvou věder nebo pomocí pěnové trysky.

Důležité! Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné poškození očí. Používejte ochranu očí! V PŘÍPADĚ KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyberte kontaktní čočky. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ STŘEDISKO / lékaře! Přepravujte a skladujte ve svislé poloze!

Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: