ProElite rychlý vosk - Quick detailer Gloss Max 5l

Kód: 5702
Novinka
Značka: ProElite
2 109 Kč 1 742,98 Kč bez DPH
Na dotaz

Gloss Max  - rychlý a účinný vosk pro lesk a ochranu auta a všechny lakované povrchy, díky jedinečnému receptu dokonale  prohlubuje barvu lakovaných dílů 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gloss Max  - rychlý a účinný vosk pro lesk a ochranu auta a všechny lakované povrchy, díky jedinečnému receptu dokonale  prohlubuje barvu lakovaných dílů 

Přesně zvolená kompozice ingrediencí pokrývá karoserii hydrofobním povlakem, který chrání lak automobilu před škodlivými účinky vody a tvorbou nových nečistot. Snadno použitelný lesklý vosk udržuje karoserii v perfektním stavu a čistější mnohem déle.Nečistoty je mnohem snazší odstranit při dalším mytí.

Náš vosk nezanechá šmouhy, hologramy a stopy tvrdé vody, vaše auto bude chráněno před nepříznivými vnějšími faktory. Stačí postříkat auto a opatrně, kruhově vyleštit do sucha.

Rychlý lesklý vosk je zcela bezpečný pro lakované povrchy, v kompozici nenajdete žádné abrazivní prvky,  nehrozí žádné poškození.

Gloss Max je jedním z nejpopulárnějších lesklých quick detailerů na polském   konečně i na českém trhu!

Pohodlný rozprašovač usnadňuje rychlé a snadné použití ihned po zakoupení. Přípravek je připraven k použití, bez ředění a komplikovaného míchání vosku, stačí nastříkat lak a vyleštit.

Všestranný vzorec umožňuje dokonale pracovat na různých typech laku. Nemusíte se obávat, že váš lak bude zašpiněn nebo výsledek neuspokojivý.

Hydrofobní vlastnosti ochrání vaše auto před vodou a novými nečistotami po dlouhou dobu.

Bezpečnost zajišťuje nepřítomnost abrazivních látek ve složení , receptura byla vyvinuta bez nebezpečných látek.

JAK POUŽÍVAT VOSK K VYLEŠTIT AUTO?

Náš detailer je připraven k použití ihned po otevření, pomocí vhodného aplikátoru stačí jej nastříkat na omytý lak a měkký hadřík, kruhovými pohyby a vyleštit. Aplikace je velmi snadná a po vyleštění efekt uvidíte ihned. Ujistěte se, že produkt nepoužíváte na vyhřátém a špinavém autě  . Pro lepší výsledky při aplikaci a leštění používejte měkký hadřík.

KDE POUŽÍT?

Pohodlná aplikace usnadňuje použití za všech podmínek, Gloss Max lze využít pro domácí i profesionální použití. Nevyžaduje použití specializovaného vybavení nebo speciálních znalostí. Jen čisté auto a měkké mikrovlákno.

INFORMACE:

 

 

Typ:
Výrobek připravený k použití

 

Výkon:
Vysoká – vysoká koncentrace účinných látek

 

Před použitím
důkladně protřepejte.
 Aplikujte na  umyté povrchy. Nastříkejte a setřete měkkým hadříkem kruhovým pohybem a vyleštěte.

 

Bezpečnost:
Bezpečné pro lak

Žádné šmouhy

Žádná rozpouštědla 

pH 5,00 – 6,00

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: