Odstraňovač polétavé rzi Bilt Hamber Korrosol (5 l) V2

Kód: 3020
Neohodnoceno
Značka: Bilt Hamber
ZdarmaZdarma
korrosol 5ltr 4
2 190 Kč 1 809,92 Kč bez DPH
Obvykle dostupné do 5 dnů
Můžeme doručit do:
17.3.2021

silný odstraňovač polétavé rzi bez kyselin s vyváženým pH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač polétavé rzi Bilt Hamber Korrosol V2

Bilt Hamber Korrosol je nealkalický odstraňovač polétavé rzi s vyváženým pH, který pracuje šetrně a efektivně při odstraňování polétavé rzi, která se usazuje na většině aut. Tyto nečistoty obvykle nejsou vidět pouhým okem. Až budete příště umývat auto, zkuste si rukou zlehka přejet po laku. Na horizontálních panelech jako je kapota, střecha nebo kufr, můžete cítit pod prsty lehkou zrnitost. Možná se domníváte, že to je jenom prach ze vzduchu, ale ten to není. Vzdušné kovové částice, které vznikají brzděním auta jedoucího před vámi, se pevně usazují na laku vašeho auta.

Jak tyto kontaminanty poškozují váš lak?

Tyto nebezpečné částečky uvíznou na laku vašeho auta a postupem času v reakci s deštěm nebo mytím auta dochází ke vzniku koroze. Rez pomalu začne narušovat vrchní vrstvu laku a v nežádoucím případě se časem dostane až na samotný základ. Tato reakce vede k poškození funkční i estetické stránky laku vašeho auta. 

Jak funguje Bilt Hamber Korrosol

Tvrdé kyseliny, jako jsou kyselina fosforečná a kyselina šťavelová, které jsou obsažené v některých přípravcích podobného typu, mohou být použity s obdobným účinkem pro odstranění rzi a kontaminací. Tyto čističe však mohou někdy narušit i lak a holou ocel nebo chrom. Bilt Hamber Korrosol je přípravek s vyváženým pH, který je zcela bezpečný pro všechny typy povrchů, včetně leštěného hliníku, chromu nebo plastů a gumy. Při nastříkání Korrosolu na panel dojde po chvilce k dramatické změně barvy na růžovou až červenou a dochází k potřebné reakci a rozpuštění železitých částic i veškerých nečistot. 

Jak používat Bilt Hamber Korrosol

  • Auto nejprve umyjte (v ideálním případě).
  • Vždy používejte Korrosol ve stínu a na chladné karoserii - nikdy nenechte Korrosol na karoserii auta úplně zaschnout.
  • Nastříkejte Korrosol na část auta (odpovídající přibližně 2 dveřím) a nechte 1 - 2 minuty působit, následně omyjte proudem vody.
  • Tímto způsobem postupujte okolo celého vozu.
  • Místa, kde je hodně kontaminace (za koly, zadní část vozu) udělejte opakovaně pro 100% výsledek dekontaminace laku.
  • Na závěr auto znova umyjte a vysušte.
  • Před mytím doporučujeme auto vícekrát ostříkat vodou, jelikož Korrosol často vytéká delší dobu z míst, kde se proudem vody nedostanete hned.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: