Odstraňovač hmyzu CarPro Bug Out - 500 ml

Kód: 2339
Akce
3 hodnocení
Značka: CarPro
329 Kč –15 %
CP BO50
329 Kč –15 % 279,65 Kč 231,12 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2021

odstraňovač hmyzu a jeho těžko odstranitelných zbytků, 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač hmyzu CarPro Bug Out - 500 ml

Hlavním problémem pro nadšence v automobilovém průmyslu je hmyz a jeho zbytky. Nejenže je hmyz přichycený na čelních částech vozu nevzhledný, ale jeho kyselé složení způsobuje velmi rychlé naleptání laku. Rychlost chemického narušení laku je závislá na teplotě, proto je obzvlášť v horkých letních dnech potřeba hmyz z laku co nejdříve odstranit. CarPro Bug Out byl vyvinut tak, aby byl bezpečný na širokém spektru povrchů včetně laku, skla, plastu, kovu a dalších exteriérových plochách. Hmyz vylučuje koncentrovaný proteinový enzym v oblasti střetu s vozidlem a pokud je tam ponechán příliš dlouho, způsobuje na různých površích trvalé poškození. Odstraňovač hmyzu CarPro Bug Out je řešením pro každého majitele vozu na celém světě. Pravidelným odstraňováním hmyzu se vyhnete trvalému poškození laku vašeho automobilu. Odstraňovač hmyzu CarPro Bug Out účinkuje velmi rychle a bez zvýšeného rizika poškrábání laku.

Jak používat odstraňovač hmyzu CarPro Bug Out

  • Nastříkejte CarPro Bug Out na postižená místa a hmyz se po několika sekundách začne rozpouštět (doba působení 30 sekund až 2 minuty).
  • Díky tomu, že změkčuje kostru hmyzu, umožňuje následné bezpečné setření bez rizika poškrábání laku.
  • Opláchněte silným proudem vody.
  • Vozidlo umyjte autošamponem a vysušte.
  • Přípravek nikdy nenechte zcela zaschnout, nepoužívejte na přímém slunci a nenechte působit déle než je doporučeno výrobcem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: