Gyeon Q2 Pure 50ml Keramický sealant

Kód: 338
ZDARMAZDARMA
Gyeon Q2 Pure 50ml Keramický sealant
2 969 Kč 2 453,72 Kč bez DPH
Dostupné za 2-4 týdny
Můžeme doručit do:
31.12.2021

Keramická ochrana laku volně dostupná pro každého fanouška, Gyeon Q2 Pure má dobré vlastnosti, které Vás pozitivně překvapí. 

 • Ochrana 18 měsíců nebo 30 tis. km ochrany!
 • Snadná aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramická ochrana GYEON pro necertifikované, tedy volně prodejné uživatele. Jedná se o ochranu, která vydrží 18 měsíců nebo 30000 km. Pokud máte chuť chránit vlastní automobil a vyžadujete snadnější aplikaci, pak právě GYEON ONE je pro Vás tím vhodným.

Jak používat: 

Aby keramická ochrana fungovala 100 %, doporučujeme aplikovat na vyleštěný povrch, tím zajistíte dokonalejší účinky ochrany. Vždy musí být podklad perfektně odmaštěný, např. GYEON Prep. Mohs se aplikuje minimálně ve dvou vrstvách a to aplikací křížem. Závěrem je vhodné keramickou ochranu vypálit IF lampou, avšak není to podmínkou. 

 

Originální text výrobce: 

Keramická ochrana Gyeon Q² Pure

Gyeon Q² Pure povznese vzhled laku na novou úroveň a dodá mu špičkový skleněný lesk. Jeho složení je navržené pro rychlou aplikaci v jedné, silnější vrstvě, díky čemuž je proces ošetření rychlý a snadný.

Rady pro použití

Q² Pure má specifický postup aplikace oproti jiným keramickým ochranám, který lze rozdělit do tří kroků:

 1. nanesení povlaku,
 2. vyrovnání vrstvy k dosažení rovnoměrného pokrytí,
 3. finální rozleštění.

Díky této metodě lze dosáhnout perfektního povrchu při zachování snadného rozleštění.

Povlak nanášejte křížovými pohyby po malých částech – naráz pracujte na ploše maximálně 50×50 cm. Ihned rozleštěte utěrkou Q²M SoftWipe nebo Q²M PolishWipe. Q² One tvoří relativně silnou vrstvu, takže k rozleštění je potřeba kvalitní, vysokogramážní utěrka.

Tip: Správná volba utěrky k rozleštění je klíčová. Připravte si více různých druhů utěrek, protože v závislosti na konkrétním laku a okolní teplotě jsou k rozleštění vhodné různé utěrky. Dokonce i krátkosrstá semišová utěrka z mikrovlákna Q²M Suede se může hodit k úplně finálnímu rozleštění do úplně dokonalosti.

 • Výdrž: 4/5
 • Lesk: 5
 • Beading: 5
 • Tvrdost: 5
 • Samočištění: 4/5

Lesk a výdrž

Q² Pure v sobě kombinuje dvě důležité kvality keramických povlaků: zrcadlový lesk a zároveň vysokou odolnost. Nabízí tak dlouhou životnost a odolnost vůči silným chemiím a různým nástrahám běžného provozu, a zároveň fantasticky hluboký a čistý lesk. Vysokým leskem je Q² Pure schopný konkurovat i kvalitním přírodním voskům.

Snadná aplikace

Gyeon Q² Pure je se svou jednoduchou aplikací technologicky pokročilejší a chemicky odolnější alternativou klasickým přírodním a syntetickým voskům. Jde o pokročilou ochranu se složením na bázi křemíku, která ale k nanesení nevyžaduje žádné speciální znalosti ani nástroje, a je tak stejně jednoduchá jako aplikace přírodního vosku, kterou zvládne i běžný uživatel. Sada Q² Pure obsahuje ergonomický aplikátor pro snadné a efektivní nanášení povlaku na lak.

Parametry

 • Spotřeba: 30 ml na auto
 • Tvrdost povlaku: 9H
 • Úhel smáčení: přes 110 °
 • Chemická odolnost: pH 2-11
 • Tloušťka vrstvy: 0,2 až 0,5 µm
 • Životnost povlaku: minimálně 18 měsíců nebo 30 tis. km

Sada obsahuje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: