Chemical Guys Wipe Out Surface Cleanser Spray - odstraňovač starých vrstev vosků a sealantů - 473ml

Dokonale, rychle a beze zbytků odstraňuje staré vrstvy glazur, sealantů, vosků bez poškrabání laku díky antistatickým lubrikačním přísadám. Odstranění je nutné před rotačním leštěním a nanášením nových vosků. Zaručí se tím maximální přilnavost čerstvých vrstev. Před aplikací nových vrstev nutná kontrola stavu povrchu laku a odstranění starých poškození, škrábanců, hologramů.

Můžeme doručit do:
11.7.2022
Skladem (1 ks)
Kód: 6017
Značka: Chemical guys
409 Kč –27 % 299 Kč
Kategorie: Odmaštění laku
wipe out surface cleanser spray odstranovac starych vrstev vosku a sealantu 16oz
Výprodej
409 Kč –27 %

CHEMICAL GUYS Autokosmetika z USA

Wipe Out Surface Cleanser Spray - dokonale odstraňuje zbytky starých vrstev glazur, vosků a sealantů bez poškrabání laku. Dokonale čistý povrch zaručí maximální přilnavost čerstvých vrstev na povrch laku a také jejich dlouhou životnost. (Objem balení 473 ml) 


  • objem: 473 ml


Zcela nový přípravek ve spreji, který dokonale odstraňuje z laku staré vrstvy glazury, sealantů a vosků bez poškrabání povrchu. Wipe Out Surface Cleanser obsahuje speciální, antistatická mazací činidla které zamezují nežádoucímu poškrabání. Odstranění zbytků starých přípravků je nutné před strojním rotačním broušením, leštěním laku a také před nanášením nových vrstev vosků a sealantů. Dokonale čistý povrch zaručí maximální přilnavost čerstvých vrstev na povrch laku a také jejich dlouhou životnost. Po odstranění starých vrstev leštidel a před jakoukoliv aplikací je nutné zkontrolovat povrch laku a zjistit zda jsou na něm poškození, škrábance a hologramy.

Pokud je povrch laku poškozen je nutné před nanášením nových vrstev tyto vady strojním rotačním broušením a leštěním odstranit. Budou zřetelně vidět pod novou vrstvou vosků.

Je speciálně vyroben tak aby po nástřiku tohoto přípravku bylo možné jednoduše staré zbytky glazur odstranit pouhým setřením Mikroutěrkou. U jiných dostupných přípravků na trhu které nemají antistatické maziva (Lubrikanty) dochází téměř vždy při odstraňování starých vrstev k poškrabání povrchu laku.
 

Antistatické vlastnosti přípravku Wipe Out Surface Cleanser zabraňují také jemným částicím prachu a nečistot ulpívat na povrchu před nanesením nové vrstvy glazur, vosků anebo sealantů.

 


VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU:

- dokonale odstraňuje staré vrstvy glazur, sealantů, vosků, mastnot a špíny
- obsahuje speciální, antistatická mazací činidla které zamezují nežádoucímu poškrabání a vzniku hologramů při odstraňování  
- dokonale čistý povrch laku a umožní maximální přilnavost čerstvých vrstev na povrch laku které déle vydrží 
- čistí a odstraňuje nečistoty ze všech lakovaných povrchů
- nenaleptává a nezpůsobuje oxidaci na jakýchkoliv ošetřovaných površích - leštěný kov, sklo, plast, guma a vinyl
- jednoduchá aplikace přípravek pouze nastříkáte na povrch a setřete Mikroutěrkou
- při aplikaci je cítit vůně lesních plodů
- k dispozici také v balení  (3.725 Litru, 1.892 litru a 118 ml) 
POUŽITÍ PRODUKTU :

 

- dokonale umyjte vozidlo, použijte vědro (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493) s autošamponem (CWS 803 16) Clean Slate který smývá straré zbytky vosků a glazur
- odstraňte zaschlé zbytky hmyzu z laku přípravkem (CWS 104 16) BUG AND TAR WASH
- všechny zbylé nečistoty a skvrny odstraňte detailně i z plastových, gumových a vinylových částí přípravkem (SPI 993 16) NONSENSE-Surface Cleaner mikroutěrkou (MIC MGREEN) WORKHORSE GREEN
- lak automobilu dokonale zbavte před použitím vosku všech asfaltových skvrn přípravkem Adhesive Remower (TW OCHP 3102) 

- přípravek  Wipe Out Surface Cleanser nastříkejte na povrch (pracujte pouze na jednotlivých částek vozidla) a setřete povrch jedním  směrem Mikroutěrkou (MIC 508) Premium Red Line
- z ošetřeného povrchu odstraňte rozleštěním zbytky přípravku 


- poté dekontaminujte lak clay barem podle potřeby (CLY 400-403) za použití Lubrikačního přípravku CLAY LUBER (WAC CLY 100 16 )
- na čistý lak naneste tenkou vrstvu Vámi zvoleného vosku, sealantu anebo glazury pěnovými aplikátory (ACC 113) nebo mikrovláknovým aplikátorem (např. MIC 292)


UPOZORNĚNÍ :

Wipe-Out Surface Cleanser odstraňuje již nanesené vosky a sealenty. Pokud to není to, co máte v úmyslu, nepoužívejte tento výrobek!

Při následných mytí vozidla po provedené aplikaci vždy používejte pouze šampony z nabídky ChemicalGuys které nesmývají vosky a zvyšují (doplňují) jejich lesk.! A to jsou HYBRID V-7 SHAMPOO (CWS 808 16) a také Mr. PINK SUPER SUDS SHAMPOO  (CWS 402 16) anebo STRIPPER SÜDS SHAMPOO (CWS 069 16)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení