Chemical Guys detailer Carbon Flex Vitalize Spray Sealant - 473ml

Nový 100% syntetický, antistatický detailing. sprej. Odstraňuje prach, otisky prstů, ptačí trus, zaschlý hmyz, vodní skvrny. Vytváří ochranu a zářivý lesk na jakémkoliv lakovaném povrchu či nanesené keramické vrstvě na laku. Snižuje tření, vytváří transparentní, ochrannou vrstvu proti poškrábání a UV na všech odstínech laku. Spec. určený pro podporu lesku již naneseného Coatingu-Carbon Flex Protective CG.

Můžeme doručit do:
25.5.2022
Skladem (1 ks)
Kód: 6011
Značka: Chemical guys
699 Kč –43 % 400 Kč
Kategorie: Detailer
carbon flex vitalize spray sealant 16 oz
Výprodej
699 Kč –43 %

CHEMICAL GUYS Autokosmetika z USA

Nový 100% syntetický, antistatický detailingový sprej. Odstraňuje prach, otisky prstů, ptačí trus, zaschlý hmyz nebo vodní skvrny. Vytváří ochranu a zářivý lesk na jakémkoliv lakovaném povrchu či nanesené keramické vrstvě na laku. Snižuje tření, vytváří transparentní, ochrannou vrstvu proti poškrábání a UV na všech odstínech laku. Spec. určený pro podporu lesku již naneseného Coatingu-Carbon Flex Protective CG. 


  • objem: 473 ml

Carbon Flex Vitalize Spray Sealant - je plně syntetický, detailingový sprej s tekutými lubrikačními polymery, vyrobený na bázi kombinace pryskyřice a akrylových zvýrazňovačů lesku. Odstraňuje dokonale prach, otisky prstů, ptačí trus, zaschlý hmyz  a vodní skvrny. Vytváří zářivý, hluboký lesk s mokrým efektem na jakémkoliv lakovaném povrchu, chromu, nerezové oceli, leštěném hliníku, plastu, imitaci přírodního dřeva a skle. Snižuje tření, vytváří transparentní, ochrannou vrstvu proti poškrábání a UV  na všech odstínech laku. Je vhodný pro všechny odstíny laků. Speciálně vyrobený pro ochranu laku automobilů s nanesenými keramickými povlaky - Coatingem. Podporuje jejich 3-letou trvanlivost na povrchu laku po aplikaci.  (Objem 473 ml).
 

Carbon Flex Vitalize Spray Sealant - nová technologie, která umožňuje po umytí vozidla velmi rychlou a jednoduchou aplikací zlepšit trvalou ochranu laku. Nanesená vrstva přípravku odolává dlouhodobě všem povětrnostním podmínkám, silniční špíně a jiným kontaminacím. Přípravek je vyrobený tak, aby dokonale fungoval s nanokeramickým přípravkem Carbon Flex Protective Coating, přípravkem Second Skin 6 a také s podobnými keramickými či uhlíkovými výrobky od jiných značek. Dokonale chrání a podporuje také nanesené sealanty, vosky a glazury.

 

Přípravek je použitelný i na přímém slunci, anebo za zvýšené vlhkosti. Byl navržen a vyroben pro okamžitou potřebu náročných perfekcionistů. Přípravek v balení (473 ml) nezabírá příliš místa v kufru automobilu, je tedy mobilně k dispozici při cestování. Můžete jej použít pro rychlé odstranění ptačího trusu, prachu, hmyzu a vodních skvrn při každém zastavení na parkovišti anebo ihned po ukončení jízdy. Pouhým nástřikem přípravku a vyleštěním mikroutěrkou můžete dosáhnout dokonalé čistoty a vytvoření nádherného hlubokého lesku na laku.  

Ošetřený povrch laku tímto přípravkem získá extrémní "kluzkost" a maximální antistatické vlastnosti, které brání usazování prachu a nečistot. Výrazně také snižuje riziko poškrábání jemné lakované plochy.

Carbon Flex Vitalize Spray Sealant vytváří dokonalý štít, který odpudzuje vodu, silniční nečistoty a prach. Pokud není vozidlo silně znečištěno hrubou špínou můžete přípravkem bez obav odstranit z povrchu laku silniční nečistoty, ptačí trus a prach bez umytí vodou se šamponem. Tato ochranná vrstva umožňuje rychlé a snadné umývání karoserie automobilu.
POUŽITÍ PRODUKTU :

- dokonale umyjte vozidlo, použijte vědro (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493) s autošamponem (CWS 301 16) CITRA WASH and Gloss 
- přípravek před použitím důkladně promíchejte protřepáním
výhodou je, že přípravek můžete nanášet i na mokrý povrch 
aplikaci rozdělte na jednotlivé části - díly karoserie
- při nanášení přípravků a leštění postupujte část po části
- na povrch laku nastříkejte přiměřeně přípravek 
- pokud ošetřujete lehce znečištěné vozidlo odstraňte Mikrovláknovou utěrkou Happy Ending Edgeless Microfiber Towel (MIC 357) hrubé nečistoty a abraziva
- ihned po dokončení nástřiku produktu na karoserii a odstranění hrubých nečistot (část po části) je nutné povrch dokonale vyleštit  čistou Mikrovláknovou utěrkou Happy Ending Edgeless Microfiber Towel (MIC 358) také MAX 2 - Faced Soft Touch (MIC 1001) anebo Mrs. Sasquatch Maximus Microfiber Towel, Pink (MIC 1005)
VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

- odstraňuje rychle a dokonale všechny nečistoty, prach a otisky prstů
- maximálně univerzální produkt pro všestranné použití
- nezanechává šmouhy a maximálně zdůrazňuje hloubku a čistotu lesku
- při aplikaci neškrabe, netvoří hologramy díky speciálním přísadám a emulgační technologii 
- chrání povrch laků po všechny roční období před působením UV, před poškozením, prodlužuje životnost, zabraňuje předčasnému stárnutí a opotřebení- maximálně snadné použití 
- pouhým nastříkáním  a setřením Mikrovláknovou utěrkou odstaňuje všechny kontaminace
- obsahuje vysoce účinné antistatické lubrikující složky snižující tření povrchu až o 75% a ulpívání prachu až o 50%. Povrch je velmi "kluzký" i na dotek ruky
- použitelný na lakované plochy, stejně tak i na sklo, karbon, laminát a chrom
- po aplikaci nezůstávají zbytky produktu na gumových, plastových či jiných dílech automobilu
- je velmi vhodný jako finální produkt nejen pro maximalizaci lesku, ale i pro údržbu a podporu stávající ochranné vrstvy jakéhokoli vosku,sealantu a glazury
- je k dispozici také v balení (118 ml) a (473 ml) a také (1.892 Litru) 
- při aplikaci je cítit příjemná vůně 
- speciálně vyrobený pro ochranu laku automobilů s nanesenými keramickými povlaky - Coatingem. Podporuje jejich 3-letou trvanlivost na povrchu laku po aplikaci.
  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení